הסרת כתמי עור 

הסרת כתמי עור

בארצנו שטופת השמש, כמעט בלתי אפשרי להימנע מחשיפה לשמש, הגורמת לנזקים מידיים ולנזקים נדחים אשר מצטברים לאורך שנים רבות ומופיעים רק בגיל מאוחר יותר. מראה עור חלק בגוון אחיד הוא שאיפה של כל אחד ואחת מאיתנו, אך בפועל, למרות העלייה במודעות לנזקי השמש, לרבים מאיתנו יופיעו כתמי עור ובעיות פגמנטציה באזורים החשופים לשמש בעיקר על עור הפנים, הכתפיים, גב היד והדקולטה.

 

כתמי העור, על סוגיהם, לרב אינם אלא מטרד אסתטי, אך גורמים לסובלים מהם תחושת חוסר נוחות, פגיעה בדימוי העצמי ואף תסכול, במיוחד אם הינם בולטים לעין באופן ניכר. אנחנו באפילוג'יק מציעים טיפול להסרת כתמי עור. טיפול הסרת כתמי העור מתבצע על ידי רופאים מומחים. 

כתמי העור הינם תוצאה של הצטברות פיגמנט, הנקרא מלנין, בשכבות האפידרמיס והדרמיס. הסיבות השכיחות להופעתם הינן: חשיפה לשמש, דלקות או צלקות בעור, שינויים הורמונאליים והיריון, פיגמנטציה לאחר טראומה, אקנה ונטילת תרופות ספציפיות.

בהתאם לסיבות השונות נוצרים סוגי כתמים שונים המתבטאים במיקום שונה בשכבת העור, במראה ייחודי ובעלי דפוסי התנהגות קליניים שונים.

 

אנחנו באפילוג'יק מומחים במתן מענה למגוון פגעי העור הנפוצים בארצנו, בזכות הטכנולוגיות המתקדמות שרכשנו  והעזרים הרפואיים הנלווים להם אנחנו מסוגלים להסיר כתמי עור במהירות וביעילות.

  • לייזרים הפועלים בגלי אור היוצרים אנרגיה טרמית

  • לייזרים היוצרים אנרגיה של גלי קול - טכנולוגיה חדשנית הזמינה במרכזים רפואיים בודדים בארץ

  • טכנולוגיית גלי רדיו

  • חומרי הבהרה רפואיים המוזרקים לעור

 

הצוות הרפואי שלנו, המתמחה ברפואת עור ובעל נסיון רב באבחון מדויק של גורם הכתם ומיקומו בין שכבות העור, בוחר את המכשור המתאים לטיפול היעיל ביותר להסרת כתמי עור ועומד בציפיות הטיפול שתואמו עם המטופל/ת.

אנחנו מאמינים כי אבחון מדוייק והתאמה של מכשירי טכנולוגיות המסוגלים לתת מענה מלא, הופכים את הטיפול לפשוט, בטוח ויעיל.

 

 
EL_01.jpg