בוטוקס וחומרי מילוי

בוטוקס

במרוצת השנים, העור מאבד מאיכותו, גמישותו ומראהו, על כן הופעת הקמטים היא תהליך בלתי נמנע. הרקמה הבסיסית המקנה לעורנו מראה צעיר וחיוני מתחילה להיפגם ואט אט מופיעים קווי צחוק וקמטי הבעה באזורים בהם תדירות תנועת השרירים גבוהה ויומיומית.

 

נהוג להבחין בין שני סוגי קמטי פנים; 

קמטים פעילים:  אלו הם קמטי ההבעה שמופיעים בשליש העליון של הפנים. קמטים אלה נוצרים כתוצאה מפעילות שרירי הפנים, לכן נהוג לטפל בהם באמצעות הזרקת חומרי הרפיה, כמו בוטוקס, המחלישים את השרירים שגורמים להיווצרות הקמט. סוגי הקמטים: קמטי הזעף (בין הגבות), הדאגה (במרכז המצח) והצחוק (בצידי העיניים). 

 

​קמטים יציבים: אלו קמטים קבועים שמופיעים בשני השליש התחתון של הפנים. קמטים אלה נוצרים בעקבות צניחה של העור, לכן נהוג לטפל בהם באמצעות הזרקת חומרי מילוי על בסיס חומצה היאלורונית כך שימלאו את השקע שנוצר באופן סימטרי ואסתטי. אזורי  הקמטים: סביב האף, השפתיים והסנטר. 

טיפולי המילוי והבוטוקס באפילוג'יק מבוצעים רק ע"י רופאים מומחים בתחום, בעלי ניסיון רב המשתמשים בחומרים הבטוחים ביותר לשימוש. המחלקה הרפואית, המנוהלת ע"י ד"ר אופיר ארצי, מנהל היחידה לרפואה אסתטית באיכילוב, מטפלת באלפי נשים המגיעות אלינו מכל קצוות הארץ.

 

כל הטיפולים מנוהלים בחדר טיפולים ייעודי בקליניקה החדשה של אפילוגי'ק בירושלים, אורכם קצר יחסית (עד חצי שעה) ומתאים לעומק ופיזור הקמטים בפני המטופלת. תהליך הטיפול מתחיל באילחוש האזור בו יטפל הרופא ורק לאחר מכן יחל הטיפול. תוצאות הטיפול ניכרות מיד ולא נדרשת החלמה או הימנעות מפעילויות כלשהן.

בוטוקס בירושלים   הזרקת בוטוקס בירושלים