אפילציה

אפילציה, אפילציה בפנים

עור הפנים של רובנו חלק בדרך כלל, אך לפעמים צומחות עליו שערות בודדות שמטרידות את מנוחתנו. מה עושים?

אם נוריד את השערות הבודדות בשעווה – נסיר, למעשה, את השיער מכל האזור ונעודד אותו לצמוח מחדש. אם נתלוש אותן עם פינצטה – נמצא עצמנו משתעבדים לכך מהר מאוד.

 

באפילוג'יק תכירי טכנולוגיה חדשה, עדינה ומדויקת, שתעזור לך להשיג את התוצאות הטובות ביותר.

מכשיר האפילציה הוא מכשיר להסרת שיער שעובד על גלי רדיו. מכשירי האפילציה השונים נבדלים זה מזה ברוחב הגל שלהם, או בשפה המקצועית – ב"פולס" שלהם. ככל שה"פולס" קצר יותר – הנזק שנגרם לרקמה הוא מצומצם יותר והכווייה שנוצרת באזור היא עדינה יותר.

אפילציה בפנים

איך זה עובד?

 מכשיר האפילציה מורכב ממחט מחוממת שאמורה לפגוע בדיוק רב בשערה. המחט מתחממת ל-°70 וברגע שהיא נוגעת בשערה – השערה מתנתקת מהעור ונושרת. אפילציה יעילה מאוד בטיפול בשיער הפנים, וכן בשיער בהיר שקשה לטפל בו בשיטות אחרות, כמו לייזר. שיטות אחרות מתבססות על הבדלים בין פיגמנט העור לפיגמנט השערה, ואילו אפילציה תלויה רק ברוחב ה"פולס" ובמיומנות המטפל. הטיפול באפילציה הוא ממוקד, עובד על כל שערה בנפרד ותולש אותה מהיסוד.

מכשיר ה"פולס" שבו אנחנו, באפילוג'יק, משתמשים הוא קטן ביותר – flashe, משך הטיפול בכל שערה הוא פחות משנייה ולכן לא נגרם לרקמה כל נזק. כתוצאה מכך, כמעט ולא מורגש כאב וכן כמעט ולא נגרמים נזקים או צלקות לעור הפנים.

תוצאות מצוינות ואופטימליות ב"פולס" קצר דורשות מיומנות גבוהה ודיוק רב. לא מספיק שיהיה לנו מכשיר משוכלל – יש צורך גם באנשי מקצוע מומחים בתחום האפילציה שיודעים לפגוע בדיוק בשערה וכך לנתק אותה במהירות ולמנוע כאב וצלקות. אנשי מקצוע כאלה בדיוק נמצאים אצלנו, באפילוג'יק.