אפילציה בפנים

אפילציה בפנים

להבדיל משיער הגוף, שיער הפנים הוא לרוב דק ופלומתי יותר, המצריך טיפול ייעודי ומקצועי בהסרת שיער בלייזר בפנים. אנו באפילוג'יק מתמחים בהסרת שיער הפנים בלייזר ובאפילציה מתוך הכרה בתוצאותיהן ארוכות הטווח.

אנחנו מתחילים תמיד באבחון מקצועי של סיבת הופעת השיער, אופן צמיחתו על פני המטופלת והיסטוריית טיפולים קודמים. לאחר שיחה עם המטופלת אנו נתאים את לה הטיפול הנדרש;

לרוב נתחיל בהסרת שיער הפנים בלייזר, זוהי שיטה נוחה, בטוחה ויעילה, אשר מאפשרת להיפטר מהשיער המיותר לאורך זמן ולקבל תוצאה חלקה ויפה. לאחר מספר טיפולים בודדים נראה התדלדלות משמעותית של שיער הפנים, צבעו ועוביו. ייתכן ובשלב זה נמשיך את הטיפול באמצעות אפילציה המטפלת נקודתית בשערות שיישארו. 

במחלקת הסרת שיער באפילוג'יק יתאים צוות המטפלות את המכשיר המתאים בדיוק לעורך ולשיערך מבין מגוון רחב של מכשירים למגוון סוגי עור ושיער עד לשביעות רצונך. 

עור הפנים של רובנו חלק בדרך כלל, אך לפעמים צומחות עליו שערות בודדות שמטרידות את מנוחתנו.
מה עושים?

אם נוריד את השערות הבודדות בשעווה – נסיר, למעשה, את השיער מכל האזור ונעודד אותו לצמוח מחדש. אם נתלוש אותן עם פינצטה – נמצא עצמנו משתעבדים לכך מהר מאוד. באפילוג'יק תכירי טכנולוגיה חדשה, עדינה ומדויקת, שתעזור לך להשיג את התוצאות הטובות ביותר.

מכשיר האפילציה הוא מכשיר להסרת שיער שעובד על גלי רדיו. מכשירי האפילציה השונים נבדלים זה מזה ברוחב הגל שלהם, או בשפה המקצועית – ב"פולס" שלהם. ככל שה"פולס" קצר יותר – הנזק שנגרם לרקמה הוא מצומצם יותר והכווייה שנוצרת באזור היא עדינה יותר.

איך זה עובד?

 מכשיר האפילציה מורכב ממחט מחוממת שאמורה לפגוע בדיוק רב בשערה. המחט מתחממת ל-°70 וברגע שהיא נוגעת בשערה – השערה מתנתקת מהעור ונושרת. אפילציה בפנים יעילה מאוד וכן בשיער בהיר שקשה לטפל בו בשיטות אחרות, כמו לייזר. שיטות אחרות מתבססות על הבדלים בין פיגמנט העור לפיגמנט השערה, ואילו אפילציה תלויה רק ברוחב ה"פולס" ובמיומנות המטפל. הטיפול באפילציה הוא ממוקד, עובד על כל שערה בנפרד ותולש אותה מהיסוד.

מכשיר ה"פולס" שבו אנחנו, באפילוג'יק, משתמשים הוא קטן ביותר – flashe, משך הטיפול בכל שערה הוא פחות משנייה ולכן לא נגרם לרקמה כל נזק. כתוצאה מכך, כמעט ולא מורגש כאב וכן כמעט ולא נגרמים נזקים או צלקות לעור הפנים. תוצאות מצוינות ואופטימליות ב"פולס" קצר דורשות מיומנות גבוהה ודיוק רב. לא מספיק שיהיה לנו מכשיר משוכלל – יש צורך גם באנשי מקצוע מומחים בתחום האפילציה שיודעים לפגוע בדיוק בשערה וכך לנתק אותה במהירות ולמנוע כאב וצלקות. אנשי מקצוע כאלה בדיוק נמצאים אצלנו, באפילוג'יק.

שאלות נפוצות בנושא הסרת שיער בלייזר


כיצד פועלת הטכנולוגיה להסרת שיער בלייזר?

כאשר קרן האור שמפיק הלייזר נקלטת בשערה כהה היא מתחממת. כך היא מנתקת את כלי הדם המזינים את השערה והשורש שלה מת.

 

אילו תנאים נדרשים כדי להגיע לתוצאה הטובה ביותר?

  כדי להגיע לתוצאת הטיפול הטובה ביותר נדרשים שני דברים:

      1. אבחון מקצועי של המטופל ושל הבעיה: האזור בגוף, גיל המטופל, גוון העור, צבע השיער ועוד.

      2. התאמת הלייזר מתוך מגוון רחב של לייזרים, כשכל אחד מהם מותאם למשתנים שונים. לעִתים אנו משלבים מכשירים שונים לאזורים שונים בגוף.

 

כיצד לא נפגעים כלי דם נוספים במהלך הטיפול?

אנו משתמשים בטכנולוגיות שונות ובאורכי גל שונים לביצוע הפעולה (ראו הרחבה בנושא "הטכנולוגיות שלנו").

מאיזה גיל כדאי להתחיל להסיר שיער בלייזר?

אצל נשים, ככל שהמערכת ההורמונלית רגועה יותר – הטיפול יהיה יעיל יותר. אצל ילדות כדאי להמתין לגיל 17-12, או לקחת בחשבון שהטיפול יימשך זמן רב יותר.

 

האם הטיפול עלול לגרום בעיות בהיריון או בהנקה?

בכל מקרה לא רצוי להתחיל טיפול בהיריון ועד 6 שבועות לאחר הלידה, עקב השינויים ההורמונליים שחלים בגוף. הטיפול פחות יעיל בתקופה זו. אם אישה מתעקשת להתחיל טיפול דווקא אז – המומחים של אפילוג'יק ישלחו אותה להתייעץ עם המוקד הטלפוני של בית החולים הדסה עין כרם בקשר לחשיפה לקרינה בתקופת ההיריון. אם הם יאשרו לה לקבל את הטיפול – היא תתבקש לחתום על מסמך שהטיפול בה הוא באחריותה.

 

האם זה נכון שטיפול באזור הפנים גורם להאצת צמיחת השיער?

לחלוטין לא. טיפול בעור הפנים דורש התאמה מדויקת של המכשיר משום שבכל סנטימטר יש זקיקי שערות רבים יותר מבשאר הגוף. לכן יידרשו טיפולים רבים יותר להסרת שיער מהפנים (שייקבעו בפגישת ייעוץ) ומשך הזמן שבין טיפול לטיפול יהיה קצר יותר.

 

מהי "אפילציה"?

אפילציה היא מכשיר שעובד בטכנולוגיית גלי רדיו, flashe.

אנחנו, באפילוג'יק, משתמשים במכשיר אפילציה בעל יתרון משמעותי: אורך הגל שלו, ה"פולס", קצר יחסית, ולכן הפגיעה שלו בשערה היא מדויקת. "פולס" קצר מונע צלקות וכאבים במהלך הטיפול. המכשיר דורש מיומנות גבוהה שמאפשרת פגיעה מדויקת בשורש השערה.

 

מהם היתרונות של אפילציה?

אפילציה היא המכשיר היחיד שמאפשר טיפול בשיער לבן וחסר פיגמנט. נוסף על כך, הטיפול באפילציה הוא ממוקד ונועד לטפל בשערות בודדות, בניגוד ללייזר שמסיר שיער משטחים נרחבים.

לקוחות ממליצות