הסרת שיער גוף בלייזר

הסרת שיער בלייזר בירושלים

חברת אפילוג'יק פועלת כעשרים שנים בתחום הסרת השיער ולאורך כל הדרך מקפידה על חדשנות טכנולוגית וסטנדרט טיפול גבוה תוך שמירה על שביעות רצונן של לקוחותיה מתוצאות הטיפול. הגב' אסתי טראובה, בעלת מוניטין רב שנים בתחום הסרת השיער, זכתה לטפל גם בדור השני והשלישי של לקוחותיה הראשונות.

 

כמו בעבר, גם בימינו, שיער גוף הינו מטרד אסתטי שמקובל להסירו. קיימות שיטות רבות להסרת השיער, אך לרב נהוג לחלקן לשתי קבוצות; הסרת שיער זמנית והסרת שיער לצמיתות. 

 

הסרת שיער זמנית - נהוג לחלק את שיטות הסרת השיער הזמנית לשני סוגים עיקריים: הסרת שיער על-עורית ותת-עורית. בעוד השיטה העל-עורית (גילוח/ משחה) יעילה למספר ימים, השיטה התת-עורית ( שעווה/ מכשירים) אמנם יעילה למספר שבועות, אך מלווה בכאב ואי נוחות.

הסרת שיער לצמיתות - שיטות אלה מתמקדות בהרס בלתי הפיך של שורשי השיער באמצעות פולסים של אנרגיה או חומרים כימיים. ישנן מספר שיטות לביצוע פעולה זו בדרגות יעילות משתנות: אפילציה, לייזר או הבזקי אור. 

 

אנחנו באפילוג'יק מתמחים בהסרת שיער הגוף בלייזר ובאפילציה מתוך הכרה בתוצאותיהן ארוכות הטווח. למעשה, הסרת שיער הגוף בלייזר הינו הטיפול הקוסמטי הרפואי השכיח ביותר מבין כל הטיפולים האסתטיים הקיימים. זוהי שיטה נוחה, בטוחה ויעילה להסרת שיער בחלקים נרחבים של הגוף, אשר מאפשרת להיפטר משיער מיותר לאורך זמן ולקבל תוצאה חלקה ויפה.

 
 

מחזור חיי השערה

לפני שמתחילים טיפול הסרת שיער בלייזר חשוב להבין את הליך צמיחת השיער והליך הסרתו בלייזר.

השערה בנויה כצינור דמוי מחט וצומחת מהשכבה התת עורית דרך שכבת העור העליונה, כלפי חוץ. היא מתפתחת בתוך זקיק- שורש השערה. מחזור צמיחה שלם של שערה משתנה מאדם לאדם ומושפע ממיקום השערה בגוף, אך באופן כללי נמשך 18–24 חודשים.

כל שערה עוברת את שלושת השלבים הבאים במחזור הצמיחה: אנגן (Anagen), קטגן (Catagen) וטלוגן (Telogen)

לשלבים אלה יש השפעה חשובה על התהליך של הסרת השיער. טיפול הלייזר מטפל באפקטיביות מרבית בשיער הנמצא בשלב האנגן (Anagen).

אפקט הלייזר

בעת טיפול בהסרת שיער, פוגעות קרני הלייזר בפיגמנט שבשיער והורסות את הזקיק באמצעות הזרמת חום ברמה גבוהה. קרני הלייזר נקלטות ע"י השערה שממירה אותם לחום הגורמת להפסקת זרימת הדם לזקיק, ולהשמדתו.

הליך הסרת השיער בלייזר מבוצע באמצעות ידיות מכשיר מיוחדות, המפיצות קרן לייזר על האזור המטופל. קרן הלייזר חודרת לשכבות העור דרך המלנין שנמצא בשערה, מחממת את השערה עד לשורש, קוטלת את השערה וגורמת לה לנשור.  

מספר הטיפולים הנדרש להשגת עור חלק משתנה בין מטופלת למטופלת ותלוי בפרמטרים רבים בהם גיל, צפיפות השיער, עובי השערה, צבעה, גוון העור וכו'. השילוב האידיאלי להסרת שיער מוצלחת הינו שיער שחור על פני עור בהיר. עם זאת, הטכנולוגיה המתקדמת שברשותינו, מערכות הלייזר המתקדמות הנמצאות ברשותנו ביניהם קנדלה (,Candela GentleMax Pro\ GentleLase pro), מאפשרת לנו להסיר בהצלחה שיער גוף גם לבעלי גוונים אחרים של עור ושיער (מלבד שיער בלונדיני/ג'ינג'י). 

למרות שהערכת מספר הטיפולים נעשית ע"י אבחון מקצועי, אין מדובר בהערכה אבסולוטית והיא תלויה בתגובת המטופלת לטיפול. 

 

טיפולי הלייזר באפילוג'יק מוצעים ללקוחה לאחר אבחון ותיאום ציפיות לגבי תוצאות הטיפול.  במידה והתוצאה שהושגה אינה תואמת את אשר תוכנן לפני הטיפול, תמשיך חברת אפילוג'יק במתן טיפולים חינם עד להשגת התוצאה הנדרשת. 

כמו כן, אפילוג'יק נותנת אחריות לתוצאות הטיפולים ללא הגבלת זמן, בכפוף להחרגות בתקנון.