מותחים את גבולות היופי

פילינג לייזר

מהו פילינג?

פילינג הוא שיטה לקילוף כימי של שכבות העור המתות. העור שלנו נפגע במשך השנים מכל מיני גורמים: מזג האוויר, עישון, תזונה, תרופות ועוד. פילינג הוא שיטה ותיקה ומוכרת שעוזרת להתמודד עם הבעיות ולטפל בהן. פילינג לפנים הוא מרכיב חשוב ביותר בכירורגיה האסתטית והוא נפוץ מאוד בקרב רופאי עור ומטפלים רבים (פילינג בגוף מיועד בדרך כלל להסרת כתמים או עור יבש מהגפיים).

פילינג מתבצע בשלוש דרכים עיקריות:

  1. פילינג כימי: פירוק שכבות עור מתות בעזרת חומרים פעילים (כמו TCA או חומצת פירות) ועל ידי כך הסרתן.

  2. פילינג מכני: שפשוף שכבות העור המתות בעזרת מכשיר מיוחד או על ידי גבישי קריסטל. סוג זה של טיפול מבוצע בחדר ניתוח, בהרדמה, עקב הכאב הכרוך בו.

  3. פילינג לייזר: אידוי ושריפה של שכבות העור המתות. סוג זה של טיפול מחייב הרדמה מקומית לכל הפחות.

 

Mountain Lake
Beach Huts
Ferris Wheel
Palm Trees
City Cycle
Misty Slopes
Fire Wood
Foggy Pier
Cafe in Autumn
Blue Stairway
Two Flamingos
Old City Street
River Boathouse

תוצאות הטיפול

הרמת פנים באמצעות חוטים משפרת את קווי המתאר של הפנים, מותחת את העור עד למתן מראה טבעי, צעיר וסימטרי. בהתאם לרמת צניחת הרקמות ולאיכות העור ניתן להשתמש במספר חוטים עד להשגת מראה טבעי, צעיר ורענן.

 

החוטים החדשניים שפותחו לאחרונה מחזיקים זמן רב יותר בתוך הרקמה ונספגים לתוכה בתוך שנה. מחקרים הראו כי החוטים מעוררים יצירת קלוגן סביבם המשפרים את התוצאה ומאריכים את השפעתה.


הצוות הרפואי באפילוג'יק מתמחה בכל הטיפולים ההכרחיים לשיפור איכות ומרקם העור. על כן, כשרוצים למקסם את התוצאה ולהגיע למראה עור צעיר ורענון, יש לשלב טיפולים נוספים כגון; הזרקת בוטוקס וחומרי מילוי, הצערת עור מקומית באזורים מסויימים וכו'. כל הטיפולים המשלימים מבוצעים תחת קורת גג אחת ע"י צוות רפואי מיומן ומוכשר.