הסרת שיער הפנים בלייזר

חברת אפילוג'יק מירושלים, פועלת מזה למעלה מעשור בתחום הסרת השיער ולאורך כל הדרך מקפידה על חדשנות טכנולוגית וסטנדרט טיפול גבוה תוך שמירה על שביעות רצונן של לקוחותיה מתוצאות הטיפול. הגב' אסתי טראובה, בעלת מוניטין רב שנים בתחום הסרת השיער, ובפרט באזור הפנים, זכתה לטפל גם בדור השני והשלישי של לקוחותיה הראשונות.

שיער באזור הפנים היא תופעה שכיחה המטרידה בעיקר נשים (בכל גיל) היות והוא מופיע באזורים גלויים, כגון: שפה עליונה (שפם), אזור הסנטר (זקן), פאות, עצמות הלחיים, עורף ומצח. למרות שהחברה מצפה מפניה של האישה להיות חלקים משיער, למעשה, נשים רבות סובלות משיער מיותר על פניהן, תופעה שגורמת למבוכה, קשיים ביצירת קשרים חברתיים, פגיעה בהערכה העצמית ובבטחון האישי.  

 

גברים ונשים כידוע, נבדלים זה מזה באזורי צמיחת השיער, צפיפותו וצבעו, אך גם בקרב הנשים עצמן ישנם הבדלים רבים באופן צמיחת שיער הפנים הנובעים בין היתר; מסוג העור, שינויים הורמונליים, גורמים תורשתיים ולעיתים גם בעקבות תופעות לוואי של מחלה או תרופות. 

 

שיטות להסרת שיער הפנים

שיטות מסורתיות להסרת שיער הפנים:

השיטה הוותיקה ביותר להסרת שיער פנים היא כמובן המריטה באמצעות הפינצטה. מדובר בתהליך כואב, איטי ודי סיזיפי היות והשיער צומח שוב לאחר שבועות בודדים. נשים החלו להסיר שיער באמצעות חוט, שבדומה לפינצטה, תולש את השיער מהשורש. הסרת שיער הפנים באמצעות שעווה היא שיטה מתקדמת ויעילה למדי, המאפשרת להסיר שיער באופן מהיר וממוקד. אך גם שיטה זו הינה זמנית ומלווה באי נוחות ופצעונים על פני העור.

שיטות להסרת שיער הפנים לצמיתות: 

הסרת שיער הפנים באפילציה- שיטת האפילציה היא אחת מהשיטות הוותיקות להסרת שיער בפנים לצמיתות הנעשית באמצעות מחט, החודרת אל שורש השערה שמתחת לפני העור ופוגעת בו באמצעות ברק שנוצר ע"י זרם חשמלי. גם תהליך הסרת השיער באפילציה מחייב מכון מקצועי, סבלנות וסיבולת. 

 

הסרת שיער מהפנים בלייזר - מערכות הלייזר המתקדמות הנמצאות ברשותינו בניהם הקנדלה(,Candela GentleMax Pro\ GentleLase pro) מעניקות את התוצאות הטובות ביותר הנשמרות לצמיתות (למעט במקרה של שינויים הורמנאלים חריגים). הסרת שיער בלייזר יעילה במיוחד לנשים עם גוון עור בהיר ושיער כהה. עם זאת, גם נשים בעלות גווםן עור כהה יהנו מתוצאות טובות כאשר הצבע של השיער הוא בעל פיגמנטציה כהה. הלייזר אינו יעיל בהסרת שיער עבור נשים עם שיער בגוון בלונדיני, לבן או ג’ינג’י.

תהליך הסרת שיער בפנים

להבדיל משיער הגוף, שיער הפנים הוא לרוב דק ופלומתי יותר, המצריך טיפול ייעודי ומקצועי בהסרתו. אנחנו באפילוג'יק מתמחים בהסרת שיער הפנים בלייזר ובאפילציה מתוך הכרה בתוצאותיהן ארוכות הטווח.

 

אנחנו מתחילים תמיד באבחון מקצועי של סיבת הופעת השיער, אופן צמיחתו על פני המטופלת והיסטוריית טיפולים קודמים.

לאחר שיחה עם המטופלת אנו נתאים את לה הטיפול הנדרש;

לרב נתחיל בהסרת שיער הפנים בלייזר, זוהי שיטה נוחה, בטוחה ויעילה, אשר מאפשרת להיפטר מהשיער המיותר לאורך זמן ולקבל תוצאה חלקה ויפה. לאחר מספר טיפולים בודדים נראה התדלדלות משמעותית של שיער הפנים, צבעו ועוביו.

ייתכן ובשלב זה נמשיך את הטיפול באמצעות אפילציה המטפלת נקודתית בשערות שיישארו. 

 

במחלקת הסרת שיער באפילוג'יק יתאים צוות המטפלות את המכשיר המתאים בדיוק לעורך ולשיערך מבין מגוון רחב של מכשירים למגוון סוגי עור ושיער עד לשביעות רצונך. 

 

אנו משתמשים במכשיר לייזר המתקדם מסוגו, מכשיר ה-Gentle Lase Max PRO. מדובר במכשיר דור חדש מבית היוצר של חברת "סינרון קנדלה". 

© 2016 by Epilogic 

לקביעת תור ייעוץ

 כנפי נשרים 68, ירושלים

  שעות פתיחה: ראשון-חמישי, 08:30-21:00

  • Facebook Social Icon