הזרקת בוטוקס
על ידי צוות הרופאים של אפילוגי'ק בירושלים 

בוטוקס

בוטוקס | שאלות נפוצות

מה זה בוטוקס?

בוטוקס הוא רעלן מטוהר מסוג A, שאת תכונותיו בהרפיית שרירים גילה רופא עיניים אמריקאי בשנת 1970. תוך זמן קצר גילו בעולם הקוסמטיקה כי תכונות אלו יוכלו להילחם בקמטי ההבעה, ומאז הפך הבוטוקס לאחת מהתרופות החשובות ביותר המתמודדות בהצלחה עם סימנים מוקדמים של הזדקנות העור.

 

מתי כדאי להתחיל?

הזרקת הבוטוקס הינה טיפול יעיל וזול לקמטי הבעה שנוצרו בעקבות פעילות יומיומית של שרירי הפנים. הגיל הממוצע בו מתחילים מטופלים להזריק בוטוקס הוא 30, סביב גיל זה מתחיל העור לאבד את גמישותו ומתחילים להופיע קמטי הבעה ביזורים מסוימים בפנים. עם זאת, כיום גם צעירים יותר, שטרם הופיעו על פניהם קמטים מבקשים לטפל באזורים המועדים וזאת בשל ההבנה כי הרפיית השרירים בשלב מוקדם תמנע את היווצרותם של הקמטים בעתיד.

 

כיצד מוזרק הבוטוקס?

הזרקת בוטולינום טוקסין (בוטוקס או דיספורט) נעשית ישירות אל תוך השריר ומרפות אותו, כך שהוא מעניק לעור מראה חלק וצעיר יותר. שימוש בבוטוקס יעיל נגד קמטים באזור המצח, סביב העיניים,  הרמת הגבות ופתיחת זווית העין, קמטים באזור הצוואר ועוד.

 

 

תוצאות הטיפול

מספר ימים לאחר הטיפול ניתן יהיה לראות את שיפור משמעותי במראה העור, וכעבור שבועיים ניתן לראות את התוצאה הסופית.  התוצאה נשמרת לאורך כ-4 חודשים, אך בהתאם לסוג העור היא יכולה להיות להתקצר או להתארך. כדי לשמר את התוצאות לטווח ארוך יותר מומלץ לחזור על הטיפול בעקביות. שילוב הזרקות בוטולינום טוקסין מומלץ לעיתים עם טיפולים נוספים (בעיקר חומרי מילוי או ממריצי עור), על מנת למקסם את התוצאה הטיפולית.

אפילוג'יק, המרכז לטיפולים אסתטיים מתמחה בהזרקת בוטוקס בירושלים. השאירי פרטים ונחזור אליך לתיאום תור לטיפול בוטוקוס בירושלים.

הזרקת בוטוקס

הזרקת בוטוקס

הזרקת בוטוקס

הזרקת בוטוקס

EL_01.jpg