הסרת שיער בפנים

שיער באזור הפנים היא תופעה שכיחה המטרידה בעיקר נשים (בכל גיל) היות והוא מופיע באזורים גלויים,
כגון: שפה עליונה (שפם), אזור הסנטר (זקן), פאות, עצמות הלחיים, עורף ומצח.

 

גברים ונשים כידוע, נבדלים זה מזה באזורי צמיחת השיער, צפיפותו וצבעו, אך גם בקרב הנשים עצמן ישנם הבדלים רבים באופן צמיחת שיער הפנים הנובעים בין היתר; מסוג העור, שינויים הורמונליים, גורמים תורשתיים ולעיתים גם בעקבות תופעות לוואי של מחלה או תרופות. 

שיטות מסורתיות להסרת שיער הפנים:

השיטה הוותיקה ביותר להסרת שיער פנים היא כמובן המריטה באמצעות הפינצטה. מדובר בתהליך כואב, איטי ודי סיזיפי היות והשיער צומח שוב לאחר שבועות בודדים. נשים החלו להסיר שיער באמצעות חוט, שבדומה לפינצטה, תולש את השיער מהשורש. הסרת שיער הפנים באמצעות שעווה היא שיטה מתקדמת ויעילה למדי, המאפשרת להסיר שיער באופן מהיר וממוקד. אך גם שיטה זו הינה זמנית ומלווה באי נוחות ופצעונים על פני העור.

שיטות להסרת שיער לצמיתות באפילוג'יק

הסרת שיער הפנים באפילציה
שיטת האפילציה היא אחת מהשיטות הוותיקות להסרת שיער בפנים לצמיתות הנעשית באמצעות מחט, החודרת אל שורש השערה שמתחת לפני העור ופוגעת בו באמצעות ברק שנוצר ע"י זרם חשמלי. גם תהליך הסרת השיער באפילציה מחייב מכון מקצועי, סבלנות וסיבולת. 

 

הסרת שיער בלייזר בפנים
מערכות הלייזר המתקדמות הנמצאות ברשותנו ביניהם מכשיר הקנדלה לייזר (,Candela GentleMax Pro\ GentleLase pro) מעניקות את התוצאות הטובות ביותר הנשמרות לצמיתות (למעט במקרה של שינויים הורמנאלים חריגים). הסרת שיער בלייזר יעילה במיוחד לנשים עם גוון עור בהיר ושיער כהה. עם זאת, גם נשים בעלות גוון עור כהה יהנו מתוצאות טובות כאשר הצבע של השיער הוא בעל פיגמנטציה כהה. הלייזר אינו יעיל בהסרת שיער עבור נשים עם שיער בגוון בלונדיני, לבן או ג’ינג’י. הפעלת לייזר בפנים מצריך מיומנות וכדאי לוודא שצוות המטפלים בעל ניסיון עשיר בתחום.

אנו באפילוגי'ק משתמשים במכשיר לייזר המתקדם מסוגו, מכשיר ה-Gentle Lase Max PRO. מדובר במכשיר דור חדש מבית היוצר של חברת "סינרון קנדלה". 

 
EL_01.jpg